Camel coat

camel coat 3 skuška

Tak nám konečne nasnežilo a neviem ako vy ale ja si takéto počasie vôbec neužívam! Neže by som nemala rada sneh … ale tak týždeň pred Vianocami a týždeň po Vianociach by mi úplne stačil. Kabát mám z Asosu a som s nim veľmi spokojná je ľahko kombinovateľný a super zahreje. Jedine čo ma mrzí je to, že som nebola trošku trpezlivejšia a nepočkala kým im príde vo veľkosti pre nízke ženy. To by už bol fakt dokonalý. Tiež ste niekedy také nedočkavé ?

camel coat 4 camel coat 6 camel coat skuškaCoat Asos, jeans FreePeople, top Zara, hat Lindex, bag Michael Kors, shoes Next

Black and grey

black and grey skuška 2 skúška black and grey skuška

Mesiac december mi tak rýchlo ubehol, že som sa ani nestihla obzrieť a je tu nový rok. Je mi ľúto, že som v poslednom mesiaci v roku nemala vôbec čas na blogovanie. Peťko mal tri roky a ja som sa opäť stala pracujúca žena :-). Úprimne, ani po mesiaci netuším ako ten kolotoč zvládať tak aby mi ostalo aspoň chvíľu času pre seba ale je oslobodzujúci pocit vedieť, že ešte stále dokážem aj niečo viac ako utierať detský zadoček a nos :-).

Prajem Vám úspešný štart do nového roka a veľa úspechov v blogovaní !!! Michaela

black and greyblack and grey 5 skúška 3

Dress Orsay (old), scarf Asos, sock Asos, gloves Asos, coat custom made, bag Guess, shoes Next