Čo by sme pre tie naše deti nespravili ?

2017-08-28-13-04-52

Som v kúpeľni, chystám sa uložiť syna spať a zo spálne počujem smiech. „Oci, si videl ako sa mama topila (smiech) ?“

Normálne sa mi ten krpáň posmieva !!

Počas najväčších horúčav sme sa na dva dni schovali pred teplom v Tatrách a prežívali jedine vďaka bazénom. Pepe sa chcel veľmi šmýkať ale nechcel chodiť sám. Tak si vravím! A čo, že si sa ako decko sto krát topila. A čo, že sa bojíš vody ako čert svätenej vody!! Proste toto dáš !! Už som to videla …. Oskara za najlepšiu matku zííískavaaaa.

 Tak som tam vyliezla. A tam sa aj moje hrdinstvo skončilo (smiech). Sedím na tej šmýkačke, biela ako stena, v ušiach mi hučí a Pepe na mňa cez hukot vody kričí: „poooď mami, neboj sa !!“ A následne zúri lebo sme tam trčali tak dlho až senzor vypol vodu. V tom sa k nám pridal starší pán a vraví Pepemu: „Neboj sa, bude to veľká sranda.“ Ignorujem ako Pepe na mňa dvíha obočie (typu ako chápeš mama aká si trápna)  a som mu vďačná, že mu nevysvetľuje, že tam trčíme kvôli mne. Po pánovi ide mamina so synom v plavkách od Victoria’s Secret a vynára sa z vody ako bohyňa všetkých matiek. Asi Vám nemusím opisovať dôvody prečo som sa nakoniec odhodlala aj ja !! Poviem Vám, takto som si to nepredstavovala !! S ladnosťou ala Bridget Jones mi nohy vyleteli do vzduchu, počas zapchávania nosa som sa modlila aby mi netrčal zadok a fľasla som do vody.  Pri tom som „pritopila“ seba, dieťa, ešte aj manžela čo na nás dole čakal.

Idem za nimi do tej spálne a prerušujem ich rozhovor akurát v momente keď sa už Pepe nahlas smeje na tom, že keby oco ešte videl ako som sa bála. Videl !! Vidím mu to na tvári (smiech).

2017-08-28-18-47-15 2017-08-28-18-51-01sukňa vintage, top, topánky Zara, kabelka Tommy Hilfiger