Posledné Vianoce v starom byte …..

Dávam naspäť do krabíc vianočné ozdoby a padá na mňa nejaká nostalgia. Toto boli naše posledné Vianoce v starom byte. A verte či neverte ale mne sa vôbec nechce sťahovať. Nemôžem uveriť tomu, že sme v tomto našom dvoj izbovom bytíku bývali desať rokov. V podstate som tu zažila všetko dôležité. Ukrýva sa v ňom moje najkrajšie obdobie života. Príde mi ako včera, keď sme  s manželom sedeli v obývačke na koberci a boli šťastní, že máme konečne byt. Nemali sme sedačku ani skrine a oblečenie bolo v kufroch a krabiciach. A Keď sme konečne našetrili nejaké peniaze, šli sme za ne radšej na Ibizu (smiech). Veď na čo nám je nábytok !!

Tu sme s manželom spolu dospeli a zažili prvé naozajstné starosti. Tu som sa dozvedela, že som tehotná a  Pepe tu spravil svoje prvé krôčiky. Proste to tu mám rada. Každý centimeter. Dokonca aj tú tapetu v obývačke, ktorá ma kde tu v spojoch škáry a nie je dobre prilepená. Nie preto, že by sa na nej odzrkadlil zub času ale preto, že sme ju s manželom lepili sami a spolu …. A teda poviem Vám riadna sranda to bola (smiech). To ako som tie škáry potom chcela zamaľovať  fialovou fixkou, nech tie biele spoje nie je tak vidno, Vám ani nejdem písať (smiech)!!!

A zrazu zariaďujem nový a väčší byt a mám rešpekt pred každým kusom nábytku ktorý doňho vyberám. Pretože teraz nemám pocit, že zariaďujem „nejaký“ byt …. ale vytváram domov.